BİZ KİMİZ

Yüksek Değer ve Kalite

Hitaş Asansör
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sizlere en iyi hizmeti, ergonomik bir şekilde sunuyoruz.

Hitaş Asansör 1980 yılında bir aile şirketi olarak İzmit merkezde kurulmuştur. Kocaeli merkezli Hitaş asansör her büyüklükte projeleri yürütme gücüne sahip dinamik ve tecrübeli bir kadroyla hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası Akrediteli Hitaş Asansör, ülke ekonomisine katma değer sağlayacak başarılı proje faaliyetleri ile istikrarlı bir şekilde yol almaktadır.

Ekonomik açıdan birçok kişiye istihdam sağlayan, Kocaeli de sayılı MODUL H1 belgesine sahip mühendislik hizmeti veren bir firmadır. Hitaş Asansör Konut, Bina, İş merkezi, AVM, Fabrika, Kültür ve Spor Merkezi, Otel, Okul, Cami ve Kamu kurumları gibi her türlü İnşaat projelerinde yer alarak hizmet vermektedir. 1980 yılından günümüze kadar Türkiye’nin hemen hemen her ilinde TSE ve CE standartları kalite değerlerine göre hizmet vermiş olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktayız.

VİZYON - MİSYON

Dünya’da yaygınlaşan modern yapılaşma ile beraber Asansör ve Engelli platformlarına gereksinim lüks olmaktan çıkmış, zorunluluğu kaçınılmaz hale gelmiştir. Asansör ve Engelli platformlarında konfor ve kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, sizlere çözüm olmak temel prensibimizdir. Müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, beklenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik ve her zaman ulaşılabilir bir şekilde hızlı yanıt verme temel prensibimizdir. Piyasada ki rekabetten kaynaklı maliyetleri kurtarmak için de olsa Hitaş Asansör olarak her zaman kalite ve mühendislikten yana olup asla taviz vermemiştir.

Dünya da ve Türkiye de ki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yaptığımız AR-GE çalışmaları ile sizlere en iyi hizmeti, ergonomik bir şekilde sunmaktır. En önemli misyonlarımızdan biri, müşterilerine en yüksek değer ve kaliteyi sunarak, müşteri memnuniyetini istikrarlı bir şekilde sürdürmektir. Personel ve siz kullanıcıların emniyet ve can güvenliği için olmazsa olmaz kriterlerimizden olan eğitim temel önceliğimizdir. Gerek iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, gerekse de Mesleki yeterlilik Belgesi (MYK) Eğitimini tüm personelimize düzenli olarak vermek temel ilkemizdir.

0 +
Yıllık Tecrübe

1980'den bu yana evinize değer katıyoruz.

0 +
Tamamlanan Proje

En iyi hizmeti, ergonomik bir şekilde sunuyoruz.

0 +
Müşteri

En iyi kalite için bizi tercih edenler.

0 +
İlde Hizmet

Kocaeli, İstanbul, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova'da hizmet vermekteyiz.

Talep Edilen Hizmet
Yapı / Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon Numarası
E-Posta Adresi
Mesaj